sivu > tuomarit > Sarjoittain TULOSTA  
SARJA: C15
PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
C15-1 1-4 28.5 10:00 PR2 Sepsi-78 - Virkiä
Siukola Matias SEK
C15-2 1-4 28.5 11:00 PR2 VPS-j - Karhu
Siukola Matias SEK
C15-3 1-4 28.5 12:30 PR2 Virkiä - VPS-j
Siukola Matias SEK
C15-4 1-4 28.5 13:30 PR2 Karhu - Sepsi-78
Pirttinen Anne SEK
C15-5 1-4 28.5 15:00 PR2 VPS-j - Sepsi-78
Pirttinen Anne SEK
C15-6 1-4 28.5 16:00 PR2 Virkiä - Karhu
Pirttinen Anne SEK
C15-7 1-4 29.5 10:00 PR1 Karhu - VPS-j
Nimell Meeri SEK
C15-8 1-4 29.5 11:00 PR1 Virkiä - Sepsi-78
Nimell Meeri SEK
C15-9 1-4 29.5 12:30 PR1 VPS-j - Virkiä
Nimell Meeri SEK
C15-10 1-4 29.5 13:30 PR1 Sepsi-78 - Karhu
Leppä Reijo SEK
C15-11 1-4 29.5 15:00 PR1 Karhu - Virkiä
Leppä Reijo SEK
C15-12 1-4 29.5 16:00 PR1 Sepsi-78 - VPS-j
Leppä Reijo SEK
SARJA: D12
PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
D12-1 A 28.5 10:00 RR3 FC YPA keltainen - Pallo-Iirot sininen
Pirttinen Anne SEK
D12-2 B 28.5 10:00 RR4 SJK - KPV vihreä
Ala-Ranta Tuomas SEK
D12-3 A 28.5 10:55 RR3 Sepsi/yj2 - Lafk
Pirttinen Anne SEK
D12-4 B 28.5 10:55 RR4 FC YPA punainen - TOVE
Ala-Ranta Tuomas SEK
D12-5 A 28.5 11:50 RR3 Sisu - Virkiä
Keisala Reijo SEK
D12-6 B 28.5 11:50 RR4 IK/YJ1 - Pallo-Iirot keltaine
Ala-Ranta Tuomas SEK
D12-7 A 28.5 12:45 RR3 Lafk - FC YPA keltainen
Keisala Reijo SEK
D12-8 B 28.5 12:45 RR4 KPV vihreä - FC YPA punainen
Palomäki Antti SEK
D12-9 A 28.5 13:40 RR3 Sisu - Pallo-Iirot sininen
Saarijärvi Aapo SEK
D12-10 A 28.5 13:40 RR4 Virkiä - Sepsi/yj2
Palomäki Antti SEK
D12-11 B 28.5 14:35 RR3 SJK - Pallo-Iirot keltaine
Saarijärvi Aapo SEK
D12-12 B 28.5 14:35 RR4 TOVE - IK/YJ1
Palomäki Antti SEK
D12-13 A 28.5 15:30 RR3 FC YPA keltainen - Sepsi/yj2
Saarijärvi Aapo SEK
D12-14 A 28.5 15:30 RR4 Lafk - Sisu
Siukola Matias SEK
D12-15 B 28.5 16:25 RR3 TOVE - KPV vihreä
Saarijärvi Aapo SEK
D12-16 A 28.5 16:25 RR4 Pallo-Iirot sininen - Virkiä
Siukola Matias SEK
D12-17 B 28.5 17:20 RR3 IK/YJ1 - SJK
Saarijärvi Aapo SEK
D12-18 B 28.5 17:20 RR4 Pallo-Iirot keltaine - FC YPA punainen
Siukola Matias SEK
D12-19 A 29.5 09:00 RR3 Sisu - FC YPA keltainen
Leppä Reijo SEK
D12-20 B 29.5 09:00 RR4 KPV vihreä - Pallo-Iirot keltaine
Kakkuri Teemu SEK
D12-21 A 29.5 09:55 RR3 Pallo-Iirot sininen - Sepsi/yj2
Leppä Reijo SEK
D12-22 A 29.5 09:55 RR4 Virkiä - Lafk
Kakkuri Teemu SEK
D12-23 B 29.5 10:50 RR3 TOVE - SJK
Leppä Reijo SEK
D12-24 B 29.5 10:50 RR4 FC YPA punainen - IK/YJ1
Kakkuri Teemu SEK
D12-25 A 29.5 11:45 RR3 FC YPA keltainen - Virkiä
Oksanen Antti SEK
D12-26 A 29.5 11:45 RR4 Lafk - Pallo-Iirot sininen
Kakkuri Teemu SEK
D12-27 B 29.5 12:40 RR3 IK/YJ1 - KPV vihreä
Oksanen Antti SEK
D12-28 B 29.5 12:40 RR4 SJK - FC YPA punainen
Palomäki Antti SEK
D12-29 A 29.5 13:35 RR3 Sepsi/yj2 - Sisu
Oksanen Antti SEK
D12-30 B 29.5 13:35 RR4 Pallo-Iirot keltaine - TOVE
Palomäki Antti SEK
D12-31 11:12 29.5 14:45 RR3 A6 - B6
Keisala Reijo SEK
D12-32 9:10 29.5 14:45 RR4 A5 - B5
Palomäki Antti SEK
D12-33 7:8 29.5 15:40 RR3 A4 - B4
Keisala Reijo SEK
D12-34 5:6 29.5 15:40 RR4 A3 - B3
Palomäki Antti SEK
D12-35 3:4 29.5 16:35 RR3 A2 - B2
Keisala Reijo SEK
D12-36 1:2 29.5 16:35 RR4 A1 - B1
Palomäki Antti SEK
SARJA: D13H
PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
D13H-1 1-7 28.5 09:00 RR2 NoPS Musta - SJK-j Valkoinen
Saarijärvi Ville SEK
D13H-2 1-7 28.5 09:50 RR2 FCKiisto Keltainen - KANU-KJV
Saarijärvi Ville SEK
D13H-3 1-7 28.5 10:40 RR2 Jazz Red - GBK
Saarijärvi Ville SEK
D13H-4 1-7 28.5 11:30 RR2 NoPS Musta - FCKiisto Keltainen
Saarijärvi Ville SEK
D13H-5 1-7 28.5 12:20 RR2 Sisu - Jazz Red
Saarijärvi Ville SEK
D13H-6 1-7 28.5 13:10 RR2 GBK - KANU-KJV
Metsälä Mia SEK
D13H-7 1-7 28.5 14:00 RR2 SJK-j Valkoinen - Sisu
Metsälä Mia SEK
D13H-8 1-7 28.5 14:50 RR2 FCKiisto Keltainen - GBK
Metsälä Mia SEK
D13H-9 1-7 28.5 15:40 RR2 Jazz Red - SJK-j Valkoinen
Metsälä Mia SEK
D13H-10 1-7 28.5 16:30 RR2 KANU-KJV - NoPS Musta
Metsälä Mia SEK
D13H-11 1-7 29.5 08:00 RR2 GBK - Sisu
Hietamäki Pauli SEK
D13H-12 1-7 29.5 08:50 RR2 Jazz Red - FCKiisto Keltainen
Hietamäki Pauli SEK
D13H-13 1-7 29.5 09:40 RR2 SJK-j Valkoinen - KANU-KJV
Hietamäki Pauli SEK
D13H-14 1-7 29.5 10:30 RR2 Sisu - NoPS Musta
Hietamäki Pauli SEK
D13H-15 1-7 29.5 11:20 RR2 KANU-KJV - Jazz Red
Keisala Reijo SEK
D13H-16 1-7 29.5 12:10 RR2 GBK - NoPS Musta
Keisala Reijo SEK
D13H-17 1-7 29.5 13:00 RR2 FCKiisto Keltainen - SJK-j Valkoinen
Mäkinen Lauri SEK
D13H-18 1-7 29.5 13:50 RR2 KANU-KJV - Sisu
Mäkinen Lauri SEK
D13H-19 1-7 29.5 14:40 RR2 NoPS Musta - Jazz Red
Mäkinen Lauri SEK
D13H-20 1-7 29.5 15:30 RR2 SJK-j Valkoinen - GBK
Mäkinen Lauri SEK
D13H-21 1-7 29.5 16:20 RR2 Sisu - FCKiisto Keltainen
Mäkinen Lauri SEK
SARJA: D13K
PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
D13K-1 A 28.5 08:50 RR1 APV - SalPa valkoinen
Nimell Meeri SEK
D13K-2 A 28.5 09:40 RR1 SJK-j Musta - NoPS Keltainen
Nimell Meeri SEK
D13K-3 B 28.5 10:30 RR1 KANU YJ - FC Kiisto Musta
Nimell Meeri SEK
D13K-4 B 28.5 11:20 RR1 Virkiä - SalPa sininen
Mäkinen Lauri SEK
D13K-5 A 28.5 12:10 RR1 NoPS Keltainen - APV
Mäkinen Lauri SEK
D13K-6 B 28.5 13:00 RR1 SalPa sininen - KANU YJ
Mäkinen Lauri SEK
D13K-7 A 28.5 13:50 RR1 SalPa valkoinen - SJK-j Musta
Keisala Reijo SEK
D13K-8 B 28.5 14:40 RR1 FC Kiisto Musta - Virkiä
Keisala Reijo SEK
D13K-9 A 28.5 15:30 RR1 APV - SJK-j Musta
Kakkuri Teemu SEK
D13K-10 B 28.5 16:20 RR1 KANU YJ - Virkiä
Kakkuri Teemu SEK
D13K-11 A 28.5 17:10 RR1 NoPS Keltainen - SalPa valkoinen
Kakkuri Teemu SEK
D13K-12 B 28.5 18:00 RR1 SalPa sininen - FC Kiisto Musta
Kakkuri Teemu SEK
D13K-13 5-8 29.5 08:00 RR1 A4 - A3
Saarijärvi Aapo SEK
D13K-14 1-4 29.5 08:50 RR1 A2 - A1
Saarijärvi Aapo SEK
D13K-15 5-8 29.5 09:40 RR1 B3 - B4
Saarijärvi Aapo SEK
D13K-16 1-4 29.5 10:30 RR1 B1 - B2
Keisala Reijo SEK
D13K-17 5-8 29.5 11:20 RR1 B4 - A4
Rintala Jukka SEK
D13K-18 1-4 29.5 12:10 RR1 B2 - A2
Rintala Jukka SEK
D13K-19 5-8 29.5 13:00 RR1 A3 - B3
Rintala Jukka SEK
D13K-20 1-4 29.5 13:50 RR1 A1 - B1
Rintala Jukka SEK
D13K-21 5-8 29.5 14:40 RR1 A4 - B3
Rintala Jukka SEK
D13K-22 1-4 29.5 15:30 RR1 A2 - B1
Oksanen Antti SEK
D13K-23 5-8 29.5 16:20 RR1 B4 - A3
Oksanen Antti SEK
D13K-24 1-4 29.5 17:10 RR1 B2 - A1
Oksanen Antti SEK
SARJA: E10
PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
E10-1 A 28.5 09:00 RR7 IK - Luja
Luoma Veera
E10-2 B 28.5 09:00 RR8 Jalas - VPS-j P06
Luoma Viivi
E10-3 A 28.5 10:00 RR7 Virkiä - Karhu
Luoma Veera
E10-4 B 28.5 10:00 RR8 Fc Kiisto - Kä-Ta
Luoma Viivi
E10-5 A 28.5 11:00 RR7 SJK-j Musta - Sepsi
Nyrhinen Nea
E10-6 B 28.5 11:00 RR8 SJK-j Valkoinen - Kanu
Käkelä Sonja
E10-7 A 28.5 12:00 RR7 Karhu - IK
Luoma Veera
E10-8 B 28.5 12:00 RR8 VPS-j P06 - Fc Kiisto
Luoma Viivi
E10-9 A 28.5 13:00 RR7 SJK-j Musta - Luja
Nyrhinen Nea
E10-10 A 28.5 13:00 RR8 Sepsi - Virkiä
Käkelä Sonja
E10-11 B 28.5 14:00 RR7 Jalas - Kanu
Nyrhinen Nea
E10-12 B 28.5 14:00 RR8 Kä-Ta - SJK-j Valkoinen
Käkelä Sonja
E10-13 A 28.5 15:00 RR7 IK - Virkiä
Mettälä Juho
E10-14 A 28.5 15:00 RR8 Luja - Sepsi
Perasto Joona
E10-15 B 28.5 16:00 RR7 Kä-Ta - VPS-j P06
Mettälä Juho
E10-16 B 28.5 16:00 RR8 SJK-j Valkoinen - Jalas
Perasto Joona
E10-17 A 28.5 17:00 RR7 Karhu - SJK-j Musta
Nyrhinen Nea
E10-18 B 28.5 17:00 RR8 Kanu - Fc Kiisto
Käkelä Sonja
E10-19 A 29.5 09:00 RR7 SJK-j Musta - IK
Lotta Alanen
E10-20 B 29.5 09:00 RR8 VPS-j P06 - Kanu
Kuparinen Emma
E10-21 A 29.5 09:50 RR7 Luja - Virkiä
Lotta Alanen
E10-22 A 29.5 09:50 RR8 Sepsi - Karhu
Kuparinen Emma
E10-23 B 29.5 10:40 RR7 Kä-Ta - Jalas
Mettälä Juho
E10-24 B 29.5 10:40 RR8 Fc Kiisto - SJK-j Valkoinen
Perasto Joona
E10-25 A 29.5 11:30 RR7 IK - Sepsi
Lotta Alanen
E10-26 A 29.5 11:30 RR8 Karhu - Luja
Kuparinen Emma
E10-27 B 29.5 12:20 RR7 SJK-j Valkoinen - VPS-j P06
Mettälä Juho
E10-28 B 29.5 12:20 RR8 Jalas - Fc Kiisto
Perasto Joona
E10-29 A 29.5 13:10 RR7 Virkiä - SJK-j Musta
Lotta Mäkelä
E10-30 B 29.5 13:10 RR8 Kanu - Kä-Ta
Sumuvuori Oona
E10-31 11:12 29.5 14:00 RR7 A6 - B6
Mettälä Juho
E10-32 9:10 29.5 14:00 RR8 A5 - B5
Perasto Joona
E10-33 7:8 29.5 14:50 RR7 A4 - B4
Lotta Mäkelä
E10-34 5:6 29.5 14:50 RR8 A3 - B3
Sumuvuori Oona
E10-35 3:4 29.5 15:40 RR7 A2 - B2
Lotta Mäkelä
E10-36 1:2 29.5 15:40 RR8 A1 - B1
Sumuvuori Oona
SARJA: E11
PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
E11-1 A 28.5 09:00 RR5 Tervarit punamusta - Sjk Kulta
Järvi Alina SEK
E11-2 B 28.5 09:00 RR6 Tervarit musta - Sjk Musta
Tala Veeti SEK
E11-3 A 28.5 09:50 RR5 Huima Barca - IK
Järvi Alina SEK
E11-4 B 28.5 09:50 RR6 Huima Real - Laihian Luja
Tala Veeti SEK
E11-5 A 28.5 10:40 RR5 FC Jazz Red - Sepsi sininen
Järvi Alina SEK
E11-6 B 28.5 10:40 RR6 Sepsi valkoinen - Virkiä
Tala Veeti SEK
E11-7 A 28.5 11:30 RR5 IK - Tervarit punamusta
Järvi Alina SEK
E11-8 B 28.5 11:30 RR6 Sjk Musta - Huima Real
Tala Veeti SEK
E11-9 A 28.5 12:20 RR5 FC Jazz Red - Sjk Kulta
Järvi Alina SEK
E11-10 A 28.5 12:20 RR6 Sepsi sininen - Huima Barca
Tala Veeti SEK
E11-11 B 28.5 13:10 RR5 Laihian Luja - Sepsi valkoinen
Siukola Julius SEK
E11-12 B 28.5 13:10 RR6 Tervarit musta - Virkiä
Nieminen Juhani SEK
E11-13 A 28.5 14:00 RR5 Tervarit punamusta - Huima Barca
Siukola Julius SEK
E11-14 A 28.5 14:00 RR6 Sjk Kulta - Sepsi sininen
Nieminen Juhani SEK
E11-15 B 28.5 14:50 RR5 Laihian Luja - Sjk Musta
Siukola Julius SEK
E11-16 B 28.5 14:50 RR6 Sepsi valkoinen - Tervarit musta
Luoma Topi SEK
E11-17 A 28.5 15:40 RR5 IK - FC Jazz Red
Siukola Julius SEK
E11-18 B 28.5 15:40 RR6 Virkiä - Huima Real
Luoma Topi SEK
E11-19 A 29.5 08:00 RR5 FC Jazz Red - Tervarit punamusta
Nieminen Juhani SEK
E11-20 B 29.5 08:00 RR6 Sjk Musta - Virkiä
Siukola Julius SEK
E11-21 A 29.5 08:50 RR5 Sjk Kulta - Huima Barca
Nieminen Juhani SEK
E11-22 A 29.5 08:50 RR6 Sepsi sininen - IK
Siukola Julius SEK
E11-23 B 29.5 09:40 RR5 Laihian Luja - Tervarit musta
Nieminen Juhani SEK
E11-24 B 29.5 09:40 RR6 Huima Real - Sepsi valkoinen
Luoma Topi SEK
E11-25 A 29.5 10:30 RR5 Tervarit punamusta - Sepsi sininen
Nieminen Juhani SEK
E11-26 A 29.5 10:30 RR6 IK - Sjk Kulta
Luoma Topi SEK
E11-27 B 29.5 11:20 RR5 Sepsi valkoinen - Sjk Musta
Tyynelä Anni SEK
E11-28 B 29.5 11:20 RR6 Tervarit musta - Huima Real
Luoma Topi SEK
E11-29 A 29.5 12:10 RR5 Huima Barca - FC Jazz Red
Tyynelä Anni SEK
E11-30 B 29.5 12:10 RR6 Virkiä - Laihian Luja
Ala-Ranta Tuomas SEK
E11-31 11:12 29.5 13:00 RR5 A6 - B6
Tyynelä Anni SEK
E11-32 9:10 29.5 13:00 RR6 A5 - B5
Ala-Ranta Tuomas SEK
E11-33 7:8 29.5 13:50 RR5 A4 - B4
Tyynelä Anni SEK
E11-34 5:6 29.5 13:50 RR6 A3 - B3
Ala-Ranta Tuomas SEK
E11-35 3:4 29.5 14:40 RR5 A2 - B2
Tyynelä Anni SEK
E11-36 1:2 29.5 14:40 RR6 A1 - B1
Ala-Ranta Tuomas SEK
SARJA: F9
PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
F9-1 A 28.5 10:00 RR9 Luja - SJK-j valkoinen
Oona Koski
F9-2 B 28.5 10:00 RR10 SJK-j kulta - SJK-j musta
Niko Kankaanpää
F9-3 A 28.5 11:00 RR9 Sepsi valkoinen - Käta sininen
Oona Koski
F9-4 B 28.5 11:00 RR10 Sepsi sininen - Virkiä
Niko Kankaanpää
F9-5 A 28.5 12:00 RR9 Käta sininen - Luja
Juuso Eikkula
F9-6 B 28.5 12:00 RR10 Virkiä - SJK-j kulta
Eemeli Pakka
F9-7 A 28.5 13:00 RR9 SJK-j valkoinen - Sepsi valkoinen
Oona Koski
F9-8 B 28.5 13:00 RR10 SJK-j musta - Sepsi sininen
Niko Kankaanpää
F9-9 A 28.5 14:00 RR9 Luja - Sepsi valkoinen
Juuso Eikkula
F9-10 B 28.5 14:00 RR10 SJK-j kulta - Sepsi sininen
Eemeli Pakka
F9-11 A 28.5 15:00 RR9 Käta sininen - SJK-j valkoinen
Juuso Eikkula
F9-12 B 28.5 15:00 RR10 Virkiä - SJK-j musta
Eemeli Pakka
F9-13 5-8 29.5 10:00 RR9 A4 - A3
Juuso Eikkula
F9-14 5-8 29.5 10:00 RR10 B3 - B4
Eemeli Pakka
F9-15 5-8 29.5 11:00 RR9 B4 - A4
Juuso Eikkula
F9-16 5-8 29.5 11:00 RR10 A3 - B3
Eemeli Pakka
F9-17 5-8 29.5 12:00 RR9 A4 - B3
Oona Koski
F9-18 5-8 29.5 12:00 RR10 B4 - A3
Niko Kankaanpää
F9-19 1-4 29.5 13:00 RR9 A2 - A1
Juuso Eikkula
F9-20 1-4 29.5 13:00 RR10 B1 - B2
Eemeli Pakka
F9-21 1-4 29.5 14:00 RR9 B2 - A2
Oona Koski
F9-22 1-4 29.5 14:00 RR10 A1 - B1
Niko Kankaanpää
F9-23 1-4 29.5 15:00 RR9 A2 - B1
Oona Koski
F9-24 1-4 29.5 15:00 RR10 B2 - A1
Niko Kankaanpää