sivu > tuomarit > Tuomareittain TULOSTA  
* rivin alussa tarkoittaa päätuomarin roolia.

TUOMARI: Ala-Ranta Tuomas SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-2 B 28.5 10:00 RR4 SJK - KPV vihre
* D12-4 B 28.5 10:55 RR4 FC YPA punainen - TOVE
* D12-6 B 28.5 11:50 RR4 IK/YJ1 - Pallo-Iirot keltaine
* E11-30 B 29.5 12:10 RR6 Virki - Laihian Luja
* E11-32 9:10 29.5 13:00 RR6 A5 - B5
* E11-34 5:6 29.5 13:50 RR6 A3 - B3
* E11-36 1:2 29.5 14:40 RR6 A1 - B1

TUOMARI: Eemeli Pakka

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* F9-6 B 28.5 12:00 RR10 Virki - SJK-j kulta
* F9-10 B 28.5 14:00 RR10 SJK-j kulta - Sepsi sininen
* F9-12 B 28.5 15:00 RR10 Virki - SJK-j musta
* F9-14 5-8 29.5 10:00 RR10 B3 - B4
* F9-16 5-8 29.5 11:00 RR10 A3 - B3
* F9-20 1-4 29.5 13:00 RR10 B1 - B2

TUOMARI: Hietamki Pauli SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13H-11 1-7 29.5 08:00 RR2 GBK - Sisu
* D13H-12 1-7 29.5 08:50 RR2 Jazz Red - FCKiisto Keltainen
* D13H-13 1-7 29.5 09:40 RR2 SJK-j Valkoinen - KANU-KJV
* D13H-14 1-7 29.5 10:30 RR2 Sisu - NoPS Musta

TUOMARI: Juuso Eikkula

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* F9-5 A 28.5 12:00 RR9 Kta sininen - Luja
* F9-9 A 28.5 14:00 RR9 Luja - Sepsi valkoinen
* F9-11 A 28.5 15:00 RR9 Kta sininen - SJK-j valkoinen
* F9-13 5-8 29.5 10:00 RR9 A4 - A3
* F9-15 5-8 29.5 11:00 RR9 B4 - A4
* F9-19 1-4 29.5 13:00 RR9 A2 - A1

TUOMARI: Jrvi Alina SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E11-1 A 28.5 09:00 RR5 Tervarit punamusta - Sjk Kulta
* E11-3 A 28.5 09:50 RR5 Huima Barca - IK
* E11-5 A 28.5 10:40 RR5 FC Jazz Red - Sepsi sininen
* E11-7 A 28.5 11:30 RR5 IK - Tervarit punamusta
* E11-9 A 28.5 12:20 RR5 FC Jazz Red - Sjk Kulta

TUOMARI: Kakkuri Teemu SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13K-9 A 28.5 15:30 RR1 APV - SJK-j Musta
* D13K-10 B 28.5 16:20 RR1 KANU YJ - Virki
* D13K-11 A 28.5 17:10 RR1 NoPS Keltainen - SalPa valkoinen
* D13K-12 B 28.5 18:00 RR1 SalPa sininen - FC Kiisto Musta
* D12-20 B 29.5 09:00 RR4 KPV vihre - Pallo-Iirot keltaine
* D12-22 A 29.5 09:55 RR4 Virki - Lafk
* D12-24 B 29.5 10:50 RR4 FC YPA punainen - IK/YJ1
* D12-26 A 29.5 11:45 RR4 Lafk - Pallo-Iirot sininen

TUOMARI: Keisala Reijo SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-5 A 28.5 11:50 RR3 Sisu - Virki
* D12-7 A 28.5 12:45 RR3 Lafk - FC YPA keltainen
* D13K-7 A 28.5 13:50 RR1 SalPa valkoinen - SJK-j Musta
* D13K-8 B 28.5 14:40 RR1 FC Kiisto Musta - Virki
* D13K-16 1-4 29.5 10:30 RR1 B1 - B2
* D13H-15 1-7 29.5 11:20 RR2 KANU-KJV - Jazz Red
* D13H-16 1-7 29.5 12:10 RR2 GBK - NoPS Musta
* D12-31 11:12 29.5 14:45 RR3 A6 - B6
* D12-33 7:8 29.5 15:40 RR3 A4 - B4
* D12-35 3:4 29.5 16:35 RR3 A2 - B2

TUOMARI: Kuparinen Emma

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E10-20 B 29.5 09:00 RR8 VPS-j P06 - Kanu
* E10-22 A 29.5 09:50 RR8 Sepsi - Karhu
* E10-26 A 29.5 11:30 RR8 Karhu - Luja

TUOMARI: Kkel Sonja

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E10-6 B 28.5 11:00 RR8 SJK-j Valkoinen - Kanu
* E10-10 A 28.5 13:00 RR8 Sepsi - Virki
* E10-12 B 28.5 14:00 RR8 K-Ta - SJK-j Valkoinen
* E10-18 B 28.5 17:00 RR8 Kanu - Fc Kiisto

TUOMARI: Lepp Reijo SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-19 A 29.5 09:00 RR3 Sisu - FC YPA keltainen
* D12-21 A 29.5 09:55 RR3 Pallo-Iirot sininen - Sepsi/yj2
* D12-23 B 29.5 10:50 RR3 TOVE - SJK
* C15-10 1-4 29.5 13:30 PR1 Sepsi-78 - Karhu
* C15-11 1-4 29.5 15:00 PR1 Karhu - Virki
* C15-12 1-4 29.5 16:00 PR1 Sepsi-78 - VPS-j

TUOMARI: Lotta Alanen

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E10-19 A 29.5 09:00 RR7 SJK-j Musta - IK
* E10-21 A 29.5 09:50 RR7 Luja - Virki
* E10-25 A 29.5 11:30 RR7 IK - Sepsi

TUOMARI: Lotta Mkel

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E10-29 A 29.5 13:10 RR7 Virki - SJK-j Musta
* E10-33 7:8 29.5 14:50 RR7 A4 - B4
* E10-35 3:4 29.5 15:40 RR7 A2 - B2

TUOMARI: Luoma Topi SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E11-16 B 28.5 14:50 RR6 Sepsi valkoinen - Tervarit musta
* E11-18 B 28.5 15:40 RR6 Virki - Huima Real
* E11-24 B 29.5 09:40 RR6 Huima Real - Sepsi valkoinen
* E11-26 A 29.5 10:30 RR6 IK - Sjk Kulta
* E11-28 B 29.5 11:20 RR6 Tervarit musta - Huima Real

TUOMARI: Luoma Veera

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E10-1 A 28.5 09:00 RR7 IK - Luja
* E10-3 A 28.5 10:00 RR7 Virki - Karhu
* E10-7 A 28.5 12:00 RR7 Karhu - IK

TUOMARI: Luoma Viivi

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E10-2 B 28.5 09:00 RR8 Jalas - VPS-j P06
* E10-4 B 28.5 10:00 RR8 Fc Kiisto - K-Ta
* E10-8 B 28.5 12:00 RR8 VPS-j P06 - Fc Kiisto

TUOMARI: Metsl Mia SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13H-6 1-7 28.5 13:10 RR2 GBK - KANU-KJV
* D13H-7 1-7 28.5 14:00 RR2 SJK-j Valkoinen - Sisu
* D13H-8 1-7 28.5 14:50 RR2 FCKiisto Keltainen - GBK
* D13H-9 1-7 28.5 15:40 RR2 Jazz Red - SJK-j Valkoinen
* D13H-10 1-7 28.5 16:30 RR2 KANU-KJV - NoPS Musta

TUOMARI: Mettl Juho

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E10-13 A 28.5 15:00 RR7 IK - Virki
* E10-15 B 28.5 16:00 RR7 K-Ta - VPS-j P06
* E10-23 B 29.5 10:40 RR7 K-Ta - Jalas
* E10-27 B 29.5 12:20 RR7 SJK-j Valkoinen - VPS-j P06
* E10-31 11:12 29.5 14:00 RR7 A6 - B6

TUOMARI: Mkinen Lauri SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13K-4 B 28.5 11:20 RR1 Virki - SalPa sininen
* D13K-5 A 28.5 12:10 RR1 NoPS Keltainen - APV
* D13K-6 B 28.5 13:00 RR1 SalPa sininen - KANU YJ
* D13H-17 1-7 29.5 13:00 RR2 FCKiisto Keltainen - SJK-j Valkoinen
* D13H-18 1-7 29.5 13:50 RR2 KANU-KJV - Sisu
* D13H-19 1-7 29.5 14:40 RR2 NoPS Musta - Jazz Red
* D13H-20 1-7 29.5 15:30 RR2 SJK-j Valkoinen - GBK
* D13H-21 1-7 29.5 16:20 RR2 Sisu - FCKiisto Keltainen

TUOMARI: Nieminen Juhani SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E11-12 B 28.5 13:10 RR6 Tervarit musta - Virki
* E11-14 A 28.5 14:00 RR6 Sjk Kulta - Sepsi sininen
* E11-19 A 29.5 08:00 RR5 FC Jazz Red - Tervarit punamusta
* E11-21 A 29.5 08:50 RR5 Sjk Kulta - Huima Barca
* E11-23 B 29.5 09:40 RR5 Laihian Luja - Tervarit musta
* E11-25 A 29.5 10:30 RR5 Tervarit punamusta - Sepsi sininen

TUOMARI: Niko Kankaanp

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* F9-2 B 28.5 10:00 RR10 SJK-j kulta - SJK-j musta
* F9-4 B 28.5 11:00 RR10 Sepsi sininen - Virki
* F9-8 B 28.5 13:00 RR10 SJK-j musta - Sepsi sininen
* F9-18 5-8 29.5 12:00 RR10 B4 - A3
* F9-22 1-4 29.5 14:00 RR10 A1 - B1
* F9-24 1-4 29.5 15:00 RR10 B2 - A1

TUOMARI: Nimell Meeri SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13K-1 A 28.5 08:50 RR1 APV - SalPa valkoinen
* D13K-2 A 28.5 09:40 RR1 SJK-j Musta - NoPS Keltainen
* D13K-3 B 28.5 10:30 RR1 KANU YJ - FC Kiisto Musta
* C15-7 1-4 29.5 10:00 PR1 Karhu - VPS-j
* C15-8 1-4 29.5 11:00 PR1 Virki - Sepsi-78
* C15-9 1-4 29.5 12:30 PR1 VPS-j - Virki

TUOMARI: Nyrhinen Nea

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E10-5 A 28.5 11:00 RR7 SJK-j Musta - Sepsi
* E10-9 A 28.5 13:00 RR7 SJK-j Musta - Luja
* E10-11 B 28.5 14:00 RR7 Jalas - Kanu
* E10-17 A 28.5 17:00 RR7 Karhu - SJK-j Musta

TUOMARI: Oksanen Antti SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-25 A 29.5 11:45 RR3 FC YPA keltainen - Virki
* D12-27 B 29.5 12:40 RR3 IK/YJ1 - KPV vihre
* D12-29 A 29.5 13:35 RR3 Sepsi/yj2 - Sisu
* D13K-22 1-4 29.5 15:30 RR1 A2 - B1
* D13K-23 5-8 29.5 16:20 RR1 B4 - A3
* D13K-24 1-4 29.5 17:10 RR1 B2 - A1

TUOMARI: Oona Koski

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* F9-1 A 28.5 10:00 RR9 Luja - SJK-j valkoinen
* F9-3 A 28.5 11:00 RR9 Sepsi valkoinen - Kta sininen
* F9-7 A 28.5 13:00 RR9 SJK-j valkoinen - Sepsi valkoinen
* F9-17 5-8 29.5 12:00 RR9 A4 - B3
* F9-21 1-4 29.5 14:00 RR9 B2 - A2
* F9-23 1-4 29.5 15:00 RR9 A2 - B1

TUOMARI: Palomki Antti SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-8 B 28.5 12:45 RR4 KPV vihre - FC YPA punainen
* D12-10 A 28.5 13:40 RR4 Virki - Sepsi/yj2
* D12-12 B 28.5 14:35 RR4 TOVE - IK/YJ1
* D12-28 B 29.5 12:40 RR4 SJK - FC YPA punainen
* D12-30 B 29.5 13:35 RR4 Pallo-Iirot keltaine - TOVE
* D12-32 9:10 29.5 14:45 RR4 A5 - B5
* D12-34 5:6 29.5 15:40 RR4 A3 - B3
* D12-36 1:2 29.5 16:35 RR4 A1 - B1

TUOMARI: Perasto Joona

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E10-14 A 28.5 15:00 RR8 Luja - Sepsi
* E10-16 B 28.5 16:00 RR8 SJK-j Valkoinen - Jalas
* E10-24 B 29.5 10:40 RR8 Fc Kiisto - SJK-j Valkoinen
* E10-28 B 29.5 12:20 RR8 Jalas - Fc Kiisto
* E10-32 9:10 29.5 14:00 RR8 A5 - B5

TUOMARI: Pirttinen Anne SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-1 A 28.5 10:00 RR3 FC YPA keltainen - Pallo-Iirot sininen
* D12-3 A 28.5 10:55 RR3 Sepsi/yj2 - Lafk
* C15-4 1-4 28.5 13:30 PR2 Karhu - Sepsi-78
* C15-5 1-4 28.5 15:00 PR2 VPS-j - Sepsi-78
* C15-6 1-4 28.5 16:00 PR2 Virki - Karhu

TUOMARI: Rintala Jukka SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13K-17 5-8 29.5 11:20 RR1 B4 - A4
* D13K-18 1-4 29.5 12:10 RR1 B2 - A2
* D13K-19 5-8 29.5 13:00 RR1 A3 - B3
* D13K-20 1-4 29.5 13:50 RR1 A1 - B1
* D13K-21 5-8 29.5 14:40 RR1 A4 - B3

TUOMARI: Saarijrvi Aapo SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D12-9 A 28.5 13:40 RR3 Sisu - Pallo-Iirot sininen
* D12-11 B 28.5 14:35 RR3 SJK - Pallo-Iirot keltaine
* D12-13 A 28.5 15:30 RR3 FC YPA keltainen - Sepsi/yj2
* D12-15 B 28.5 16:25 RR3 TOVE - KPV vihre
* D12-17 B 28.5 17:20 RR3 IK/YJ1 - SJK
* D13K-13 5-8 29.5 08:00 RR1 A4 - A3
* D13K-14 1-4 29.5 08:50 RR1 A2 - A1
* D13K-15 5-8 29.5 09:40 RR1 B3 - B4

TUOMARI: Saarijrvi Ville SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* D13H-1 1-7 28.5 09:00 RR2 NoPS Musta - SJK-j Valkoinen
* D13H-2 1-7 28.5 09:50 RR2 FCKiisto Keltainen - KANU-KJV
* D13H-3 1-7 28.5 10:40 RR2 Jazz Red - GBK
* D13H-4 1-7 28.5 11:30 RR2 NoPS Musta - FCKiisto Keltainen
* D13H-5 1-7 28.5 12:20 RR2 Sisu - Jazz Red

TUOMARI: Siukola Julius SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E11-11 B 28.5 13:10 RR5 Laihian Luja - Sepsi valkoinen
* E11-13 A 28.5 14:00 RR5 Tervarit punamusta - Huima Barca
* E11-15 B 28.5 14:50 RR5 Laihian Luja - Sjk Musta
* E11-17 A 28.5 15:40 RR5 IK - FC Jazz Red
* E11-20 B 29.5 08:00 RR6 Sjk Musta - Virki
* E11-22 A 29.5 08:50 RR6 Sepsi sininen - IK

TUOMARI: Siukola Matias SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* C15-1 1-4 28.5 10:00 PR2 Sepsi-78 - Virki
* C15-2 1-4 28.5 11:00 PR2 VPS-j - Karhu
* C15-3 1-4 28.5 12:30 PR2 Virki - VPS-j
* D12-14 A 28.5 15:30 RR4 Lafk - Sisu
* D12-16 A 28.5 16:25 RR4 Pallo-Iirot sininen - Virki
* D12-18 B 28.5 17:20 RR4 Pallo-Iirot keltaine - FC YPA punainen

TUOMARI: Sumuvuori Oona

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E10-30 B 29.5 13:10 RR8 Kanu - K-Ta
* E10-34 5:6 29.5 14:50 RR8 A3 - B3
* E10-36 1:2 29.5 15:40 RR8 A1 - B1

TUOMARI: Tala Veeti SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E11-2 B 28.5 09:00 RR6 Tervarit musta - Sjk Musta
* E11-4 B 28.5 09:50 RR6 Huima Real - Laihian Luja
* E11-6 B 28.5 10:40 RR6 Sepsi valkoinen - Virki
* E11-8 B 28.5 11:30 RR6 Sjk Musta - Huima Real
* E11-10 A 28.5 12:20 RR6 Sepsi sininen - Huima Barca

TUOMARI: Tyynel Anni SEK

PELI LO PV KLO KENTTä JOUKKUEET
* E11-27 B 29.5 11:20 RR5 Sepsi valkoinen - Sjk Musta
* E11-29 A 29.5 12:10 RR5 Huima Barca - FC Jazz Red
* E11-31 11:12 29.5 13:00 RR5 A6 - B6
* E11-33 7:8 29.5 13:50 RR5 A4 - B4
* E11-35 3:4 29.5 14:40 RR5 A2 - B2